przejdź do zawartości

up

SIAL MIDDLE EAST 2014

W dniach 24-26 listopada 2014 roku w Abu Dhabi National Exhibition Centre, zorganizowane zostały po raz piąty targi SIAL MIDDLE EAST. Targi te są miejscem spotkań producentów i dostawców żywności z całego świata z odbiorcami z krajów całej Zatoki Perskiej. Po raz pierwszy Mazowsze wzięło udział w tym wydarzeniu jako wystawca wraz z 11 mazowieckimi przedsiębiorcami w charakterze podwystawców:

 • Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców Nasz  Sad
 • SWEET BRANDS Sp. z o.o.
 • Grupa producentów Fruit Logistics
 • Malwa
 • Przetwórstwo Spożywcze i Handel A-Grosik Jacek Wołkowicz
 • Bogutti Sp. z o.o.
 • PPH Ewa Bis
 • Ostrowia Sp. z o.o.
 • Gospodarstwo Sadownicze Monika Bankiewicz
 • Speed Trade Sp. z o.o.
 • Grupy Producentów Warzyw Szklarniowych VEGAPOL

Obecność na targach zorganizowana została w ramach realizacji projektu "Mazowsze  - promocja gospodarcza serca Polski" którego beneficjentem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, a wykonawcą Agencja Rozwoju Mazowsza SA.  Projekt ten współfinansowany jest ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. W ramach pomocy de minimis, przedsiębiorcom zapewniono możliwość prezentacji produktów, transport eksponatów, obsługę tłumaczeniową oraz zakwaterowania podczas dni targowych. Na Mazowieckim stoisku oprócz oferty prezentowanej przez podwystawców, dokonano prezentacji atrakcyjności inwestycyjnej Mazowsza, jako regionu przyjaznego dla przedsiębiorców z branży rolno - spożywczej, producentów rolnych i nowych technologii poprzez prezentacje multimedialne oraz poprzez dystrybucję publikacji o naszym regionie. Na stoisku odbywały się także prezentacje kulinarne w ramach których zwiedzających mieli możliwość spróbowania oraz poznania przepisów przygotowania specjałów kuchni mazowieckiej.

Mazowieckie stoisko o powierzchni niespełna 100 m2 usytuowane było w sąsiedztwie polskich stoisk, które wraz z naszym stoiskiem cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. W dniu 24 listopada nasze stoisko zaszczycił swą obecnością Minister Rolnictwa Pan Marek Sawicki w towarzystwie wicepremiera ZEA pełniącego obowiązki ministra prezydenta i szefa  Abu Dhabi Food Control Authority - Mansour bin Zayed Al Nahyan.

Wśród 1 000 wystawców, oprócz firm Zjednoczonych Emiratów Arabskich, znaleźli się m.in. przedstawiciele Chin, Egiptu, Gruzji, Indonezji, Litwy, Maroka, Polski, Portugalii oraz USA.

Aktualności

Udział polskich firm w targach w Wielkiej Brytanii

2019.07.16

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować, że oddział Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Wielkiej Brytanii podjął inicjatywę skoordynowania polskiej obecności na jednych z największych targów skupiających firmy z branży wystroju wnętrz, upominków oraz artykułów codziennego użytku, które odbędą się w dniach 1-4 września 2019 r. na terenach

więcej »

Zaproszenie PAIH SA - SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW 2019 (1-5.08.2019 r.) - materiały promocyjne

2019.06.24

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA, w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2, jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży jachtów i łodzi na targach SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW w Sydney, Australia (1-5 sierpnia 2019 r.)

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right