przejdź do zawartości

up

Salon International de l’Agriculture au Maroc

Uprzejmie informujemy iż w dniach 24-28 kwietnia 2013 r. w miejscowości Meknès odbędzie się 8 edycja międzynarodowych targów rolno-spożywczych SIAM « Salon International de l’Agriculture au Maroc » (www.salon-agriculture.ma). Jest to jedna z najważniejszych imprez targowo-wystawienniczych w Maroku zważywszy na strategiczne znaczenie sektora rolnictwa dla gospodarki marokańskiej, który stanowi 15% PKB. Ich organizacja wpisuje się w sektorową strategię modernizacji i rozwoju rolnictwa marokańskiego « Plan Maroc Vert ». Zakres tematyczny targów SIAM obejmuje całość tematyki i wszystkie branże rolnictwa. W ich ubiegłorocznej edycji udział wzięło 920 wystawców z Maroka oraz 41 państw, w tym z Polski, i odwiedziło je 630 tys. osób. Temat przewodni targów SIAM w 2013 r. stanowi « Handel rolniczy ».

Podmioty zainteresowane współpracą z rynkiem marokańskim zachęcamy do bezpośredniego udziału w targach SIAM w charakterze wystawcy bądź ich odwiedzenia. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance zorganizuje na targach SIAM własne stoisko informacyjno-promocyjne polskiej oferty eksportowej. Przedsiębiorców zainteresowanych prezentacją swojej oferty na stoisku WPHI zapraszamy do nadsyłania pocztą na niżej podany adres WPHI w Casablance niehandlowych próbek wyrobów oraz materiałów informacyjno-promocyjnych w języku francuskim (CD, plakaty, katalogi, foldery, broszury, itp.).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: casablanca@trade.gov.pl

Adres WPHI w Casablance:
Service de la Promotion du Commerce et des Investissements
Ambassade de la République de Pologne
9, rue d’Alger
20000 Casablanca
Maroc

Aktualności

Jednostki Samorządu Terytorialnego zakwalifikowane do wzięcia udziału w projekcie pn.: „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

2020.09.28

Poniżej znajduje się lista Jednostek Samorządu Terytorialnego zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie pn.: "„Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

więcej »

kalendarium Moda na Mazowsze

2020.09.25

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowuje kolejny numer magazynu Moda na Mazowsze.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right