przejdź do zawartości

up

Salon International de l’Agriculture au Maroc

Uprzejmie informujemy iż w dniach 24-28 kwietnia 2013 r. w miejscowości Meknès odbędzie się 8 edycja międzynarodowych targów rolno-spożywczych SIAM « Salon International de l’Agriculture au Maroc » (www.salon-agriculture.ma). Jest to jedna z najważniejszych imprez targowo-wystawienniczych w Maroku zważywszy na strategiczne znaczenie sektora rolnictwa dla gospodarki marokańskiej, który stanowi 15% PKB. Ich organizacja wpisuje się w sektorową strategię modernizacji i rozwoju rolnictwa marokańskiego « Plan Maroc Vert ». Zakres tematyczny targów SIAM obejmuje całość tematyki i wszystkie branże rolnictwa. W ich ubiegłorocznej edycji udział wzięło 920 wystawców z Maroka oraz 41 państw, w tym z Polski, i odwiedziło je 630 tys. osób. Temat przewodni targów SIAM w 2013 r. stanowi « Handel rolniczy ».

Podmioty zainteresowane współpracą z rynkiem marokańskim zachęcamy do bezpośredniego udziału w targach SIAM w charakterze wystawcy bądź ich odwiedzenia. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance zorganizuje na targach SIAM własne stoisko informacyjno-promocyjne polskiej oferty eksportowej. Przedsiębiorców zainteresowanych prezentacją swojej oferty na stoisku WPHI zapraszamy do nadsyłania pocztą na niżej podany adres WPHI w Casablance niehandlowych próbek wyrobów oraz materiałów informacyjno-promocyjnych w języku francuskim (CD, plakaty, katalogi, foldery, broszury, itp.).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: casablanca@trade.gov.pl

Adres WPHI w Casablance:
Service de la Promotion du Commerce et des Investissements
Ambassade de la République de Pologne
9, rue d’Alger
20000 Casablanca
Maroc

Aktualności

Zaproszenie_BIO INTERNATIONAL CONVENTION w FILADELFII, 3-6 czerwca 2019 r.

2019.03.11

Szanowni Państwo, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Nowym Jorku zapraszają polskie firmy z sektora biotechnologicznego i farmaceutycznego do skorzystania z możliwości związanych z organizacją narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego podczas BIO International Convention, które odbędzie się w Filadelfii (USA) w dniach 3-6 czerwca 2019 r.

więcej »

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do Egiptu, 13-16.04.2019

2019.03.08

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, KIG iż w terminie 13-16 kwietnia br. planowana jest wstępnie wizyta oficjalna przedstawicieli kierownictwa MSZ w Egipcie. Rozważany jest ew. udział grupy przedstawicieli polskiego

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right