przejdź do zawartości

up

SelectUSA Wroclaw - Warszawa

Szanowni Państwo,

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce jest współorganizatorem konferencji SelectUSA Poland dedykowanej polskim przedsiębiorcom zainteresowanym inwestowaniem w USA. 

Konferencja planowana jest w dwóch edycjach:

·      we Wrocławiu we wtorek, 16 kwietnia, w godzinach od 8:30 do 13:30. Gospodarzem będzie Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW);

·      w Warszawie w środę, 17 kwietnia, w godzinach od 8:30 do 13:30. Gospodarzem będzie Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH).

Konferencja nawiązuje do Szczytu Inwestycyjnego SelectUSA, który odbędzie się w terminie 10-12 czerwca br. Waszyngtonie. 

W celu przybliżenia Państwu zasad oraz przepisów, odpowiedzieć na pytania dotyczące bankowości, podatków, ceł, wiz i organizacji, które mogą służyć Państwu pomocą w działalności na rynku amerykańskim, zaprosiliśmy ekspertów z tych dziedzin. Prelegentem będzie również przedstawiciel działu wizowego Ambasady oraz przedstawiciele organizacji stanowychpomagających inwestorom.

Warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: WarsawCS@trade.gov z informacją:

Warszawa czy Wrocław – w którym z miast chcą Państwo uczestniczyć w konferencji?

•       imię i nazwisko

•       stanowisko

•       nazwa firmy

•       numer telefonu

•       adres email.

Po zaakceptowaniu zgłoszenia otrzymają Państwo wiadomość (email) z potwierdzeniem uczestnictwa, będącą warunkiem udziału w konferencji. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorzy zapewnią tłumaczenie symultaniczne. Przewidziany jest poczęstunek.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z panią Barbarą Grabowską w Biurze Radcy Handlowego Ambasady Amerykańskiej, tel. +48 795 14 62 61.

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right