przejdź do zawartości

up

Smart Chemistry Specialisation Strategy (S3Chem)

Szanowni Państwo,

na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego organizujemy spotkanie związana z realizacją projektu Smart Chemistry Specialisation Strategy (S3Chem) https://www.interregeurope.eu/s3chem/. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie w Warszawie, którego celem będzie skonsultowanie z Państwem wypracowanych propozycji. Działania mają służyć poprawie narzędzi kształtowania polityki rozwoju w branży chemicznej. Państwa aktywny udział w spotkaniu będzie bardzo cenny w kontekście przygotowania ostatecznych propozycji planowanych do wdrożenia działań.

Finalnie opracowane plany działań przyczynią się do wzrostu konkurencyjności i innowacyjności przemysłu chemicznego na Mazowszu. S3Chem ma być gwarancją tego, że fundusze publiczne na poziomie regionalnym będą przyznawane przedsiębiorstwom i jednostkom badawczym w celu wdrażania innowacji i projektów B+R. Plany działań mają określać kierunki wsparcia, zatem Państwa aktywny udział w spotkaniach przyczyni się do lepszego dopasowania wsparcia do Państwa oczekiwań względem projektowanej polityki wsparcia rozwoju innowacji w sektorze chemicznym. 

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zgłaszania uwag i dzielenia się swoimi pomysłami dot. zaproponowanych planów działań. Spotkania mają posłużyć lepszemu przygotowaniu planów, które będą zgodne z oczekiwaniami interesariuszy. W projekcie uczestniczą, oprócz Mazowsza, regiony: Saksonii-Anhalt, Austrii, Katalonii, Limburga i Walonii. Wypracowane na spotkaniu rozwiązania będą prezentowane na międzynarodowych spotkaniach. 

Spotkanie odbędzie się 14.03 o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy Al. Solidarności 61 (sala konferencyjna na parterze). Czas trwania spotkania: ok 3h.  https://goo.gl/forms/DX8t0ktdhjxU52Ri1  

Wszelkie uwagi i pytania oraz potwierdzenie uczestnictwa prosimy kierować do:

Anna Broda: anna.broda@bluehill.pl tel: 784 000 307

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right