przejdź do zawartości

up

Spotkanie biznesowe połączone z networkingiem w Urzędzie Dzielnicy Targówek

Szanowni Państwo,

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na spotkanie biznesowe połączone z networkingiem. Spotkanie odbędzie się 26 marca 2015 r. o godzinie 17.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20. Spotkanie jest organizowane we współpracy z Klubem Przedsiębiorcy prowadzonym przez Joannę Wiejak. Celem spotkania jest obudzenie swoich ukrytych talentów oraz nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych.

Temat przewodni spotkania brzmi: Odkryj swoją misję, wartości i talenty.

Warsztat poprowadzi Ida Liber - Dyplomowany Trener Biznesu i Trener Europejski. Międzynarodowy Trener IANLP, licencjonowany Trener Transforming Communication, Coach. Autorka metody Synergy Bussiness Coaching.Właścicielka Akademii Neurorozwoju.

Zapisy i bardziej szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem:
http://klub-przedsiebiorcy.edu.pl/warto/?info=misja-zycia lub pod mailem: przedsiebiorczosc.targowek@gmail.com

Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right