przejdź do zawartości

up

Spotkanie informacyjne dla Wnioskodawców poddziałania 2.3.4. "Ochrona własności przemysłowej" POIR

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ponownie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące poddziałania Ochrona własności przemysłowej.

Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, możesz otrzymać profesjonalną pomoc rzecznika patentowego w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji zgłoszeniowej i przeprowadzeniu postępowania dotyczącego ochrony prawa własności przemysłowej. Dofinansowanie możesz również przeznaczyć na opłaty urzędowe, tłumaczenia i doradztwo. Ponadto, możesz uzyskać pomoc w ochronie Twoich praw własności przemysłowej na rynkach zagranicznych. Możesz otrzymać do 0,5 mln zł przy poziomie dofinansowania do 50%. Przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Na spotkaniu ekspert PARP omówi zasady poddziałania 2.3.4 Ochrona własności przemysłowej POIR, sposób wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz realizacji projektów, a także udzieli odpowiedzi na pytania uczestników. Poddziałanie skierowane jest do MŚP prowadzącego działalność gospodarczą na terytorium  Rzeczypospolitej Polskiej, potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. 

Termin i miejsce spotkania: 11 października 2018 r. w Warszawie – Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, 00-830 Warszawa (sala Jowisz, parter)

REJESTRACJA

ZAPRASZAMY do udziału wszystkich zainteresowanych!

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right