przejdź do zawartości

up

Spotkanie z chińskimi przedsiębiorcami oraz samorządowcami z prowincji Heliongjiang

Dnia 13.03.2012 r. PAIiIZ S.A. organizuje z chińskimi przedsiębiorcami oraz samorządowcami z prowincji Heliongjiang. W seminarium gospodarczym ze strony chińskiej udział weźmie 40 osób z branży maszynowej, petrochemicznej, producenci wagonów i samochodów, producenci żywności (sól, ryż) ze strony polskiej do udział zaproszeni są przedsiębiorcy polscy.

Poszukiwanymi partnerami ze strony polskiej są: producenci i dystrybutorzy samochodów i części; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy narzędzi przemysłowych, w tym narzędzi tnących; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy narzędzi; przedsiębiorstwa kolejowe, producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy wagonów; firmy branży energii wiatrowej i petrochemicznej oraz zajmujące się przetwórstwem ryżu; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy olejów roślinnych i produktów zbożowych. 

Językiem spotkań bezpośrednich będzie angielski (istnieje możliwość tłumaczenia w razie potrzeby) - udział w sesji matchmakingowej jest bezpłatny. 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 1 marca – firmy zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza: www.paiz.gov.pl

Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z PAIiIZ S.A.:
Kazimiera Pomianowska
Kazimiera.pomianowska@paiz.gov.pl

Szymon Martyniuk
Szymon.martyniuk@paiz.gov.pl

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right