przejdź do zawartości

up

Spotkanie z chińskimi przedsiębiorcami oraz samorządowcami z prowincji Heliongjiang

Dnia 13.03.2012 r. PAIiIZ S.A. organizuje z chińskimi przedsiębiorcami oraz samorządowcami z prowincji Heliongjiang. W seminarium gospodarczym ze strony chińskiej udział weźmie 40 osób z branży maszynowej, petrochemicznej, producenci wagonów i samochodów, producenci żywności (sól, ryż) ze strony polskiej do udział zaproszeni są przedsiębiorcy polscy.

Poszukiwanymi partnerami ze strony polskiej są: producenci i dystrybutorzy samochodów i części; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy narzędzi przemysłowych, w tym narzędzi tnących; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy narzędzi; przedsiębiorstwa kolejowe, producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy wagonów; firmy branży energii wiatrowej i petrochemicznej oraz zajmujące się przetwórstwem ryżu; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy olejów roślinnych i produktów zbożowych. 

Językiem spotkań bezpośrednich będzie angielski (istnieje możliwość tłumaczenia w razie potrzeby) - udział w sesji matchmakingowej jest bezpłatny. 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 1 marca – firmy zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza: www.paiz.gov.pl

Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z PAIiIZ S.A.:
Kazimiera Pomianowska
Kazimiera.pomianowska@paiz.gov.pl

Szymon Martyniuk
Szymon.martyniuk@paiz.gov.pl

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Targach Seul Food & Hotel 2019

2019.01.16

Szanowni Państwo, W imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa serdecznie zapraszamy do udziału w misji handlowej i stoiska na targach Seul Food & Hotel w Korei Południowej w dniach 18-25 maja 2019r.

więcej »

Zaproszenie Szczyt w Bengalu Zachodnim 6-8.02

2019.01.08

Szanowni Państwo, W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych do udziału w kolejnej edycji Bengal Global Business Summit. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 luty 2019r w Kalkucie.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right