przejdź do zawartości

up

Spotkanie z chińskimi przedsiębiorcami oraz samorządowcami z prowincji Heliongjiang

Dnia 13.03.2012 r. PAIiIZ S.A. organizuje z chińskimi przedsiębiorcami oraz samorządowcami z prowincji Heliongjiang. W seminarium gospodarczym ze strony chińskiej udział weźmie 40 osób z branży maszynowej, petrochemicznej, producenci wagonów i samochodów, producenci żywności (sól, ryż) ze strony polskiej do udział zaproszeni są przedsiębiorcy polscy.

Poszukiwanymi partnerami ze strony polskiej są: producenci i dystrybutorzy samochodów i części; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy narzędzi przemysłowych, w tym narzędzi tnących; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy narzędzi; przedsiębiorstwa kolejowe, producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy wagonów; firmy branży energii wiatrowej i petrochemicznej oraz zajmujące się przetwórstwem ryżu; producenci, dystrybutorzy, importerzy i eksporterzy olejów roślinnych i produktów zbożowych. 

Językiem spotkań bezpośrednich będzie angielski (istnieje możliwość tłumaczenia w razie potrzeby) - udział w sesji matchmakingowej jest bezpłatny. 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 1 marca – firmy zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza: www.paiz.gov.pl

Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z PAIiIZ S.A.:
Kazimiera Pomianowska
Kazimiera.pomianowska@paiz.gov.pl

Szymon Martyniuk
Szymon.martyniuk@paiz.gov.pl

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right