przejdź do zawartości

up

Spotkanie z przedstawicielami rządu gruzińskiego dla firm z sektora zielonych technologii (22 maja 2018)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż na 22 maja (wtorek) o godz. 13:30 w budynku MSZ RP „Articom” przy ul. J. Ch. Szucha 21 zaplanowane zostało spotkanie z dwoma gruzińskimi wiceministrami z Ministerstwa Gospodarki i Zrównoważonego Rozwoju, Panem Giorgi Chikovani oraz Panem Romeo Mikautadze, na które chcielibyśmy zaprosić polskie firmy oferujące rozwiązania dla szeroko pojętego sektora zielonych technologii. Gruzińskim wiceministrom towarzyszyć będzie Pan Levan Vepkhvadze, Doradca ds. Strategicznych Prezesa Gruzińskiej Grupy Przemysłowej (Georgian Industrial Group).

Spotkanie stanowi niewątpliwie szansę na przybliżenie nas do realizacji konkretnych projektów w Gruzji, więc gorąco zachęcam do zgłaszania się przez spółki posiadające rozwiązania z w/w obszaru (m.in. efektywność energetyczna, energia odnawialna, utylizacja odpadów zwłaszcza pod kątem mniejszego zużycia energii w tym procesie i/lub produkcji energii z odpadów itd.)

Językiem roboczym spotkania będzie angielski.

Uprzejmie proszę o dokonywanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza dostępnego pod tym linkiem:

https://goo.gl/forms/rF82C0gEdaeDBbmu2

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z pracownikiem Departamentu panem Tomaszem Jamrozem (e-mail: tomasz.jamroz@msz.gov.pl, tel: +48 22 523 7994).

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right