przejdź do zawartości

up

Targi Centralia 2016

Szanowni Państwo,

do Pana Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego zwrócił się Pan Marcin Bosacki – Ambasador RP w Kanadzie z propozycją udziału w Targach Centralia 2016, które odbędą się  w dniach 25-27 maja  2016 roku w Winnipeg w Kanadzie (prowincja Manitoba). Ambasador zachęca również do udziału przedsiębiorców z Mazowsza.

Targi Centralia 2016 będą poświęcone możliwościom współpracy w szeregu branż, m.in.:

  • Branża rolno-spożywcza
  • Transport i logistyka
  • Technologie Informacyjne i komunikacyjne
  • Rozwiązania na potrzeby ochrony środowiska
  • Energia, surowce i górnictwo
  • Branża budowlana i rozwoju infrastruktury
  • Branża wytwórcza
  • Innowacja/R&D

Tegoroczna edycja targów Centralia poświęcona będzie badaniu możliwości współpracy biznesowej w zakresie sprzętu i usług dostosowanych do warunków kanadyjskiej Arktyki.

Organizatorzy zakładają dwie możliwości uczestnictwa w Targach poprzez:

  • nabycie tzw. Pakietu wystawcy wraz ze stoiskiem informacyjnym - opłata wynosi 3,200 CAD, uwzględniono w niej stanowisko/pawilon informacyjny oraz koszt organizacji profesjonalnych sesji łączenia  potencjalnych partnerów handlowych (business matching),
  • indywidualne uczestnictwo w tragach przedstawiciela firmy lub instytucji - koszt wynosi od 150 do 1200 CAD, w zależności od udziału w poszczególnych punktach programu (wliczony darmowy businnes matching).

Aktualne informacje znajdują się na stronach organizatora targów: www.centrallia.com oraz www.wtcwinnipeg.com/event/centrallia-2016.

Ambasada wraz z WPHI deklaruje wsparcie organizacji wydarzeń promujących polską obecność na targach i/lub pomoc w zakresie umawiania spotkań B2B dla polskich przedsiębiorców.

Zainteresowane przedsiębiorstwa prosimy o informację zwrotną do 8 marca br. na adres: anna.latas@mazovia.pl.

Aktualności

Udział polskich firm w targach w Wielkiej Brytanii

2019.07.16

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować, że oddział Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Wielkiej Brytanii podjął inicjatywę skoordynowania polskiej obecności na jednych z największych targów skupiających firmy z branży wystroju wnętrz, upominków oraz artykułów codziennego użytku, które odbędą się w dniach 1-4 września 2019 r. na terenach

więcej »

Zaproszenie PAIH SA - SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW 2019 (1-5.08.2019 r.) - materiały promocyjne

2019.06.24

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA, w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2, jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży jachtów i łodzi na targach SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW w Sydney, Australia (1-5 sierpnia 2019 r.)

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right