przejdź do zawartości

up
Jesteś tutaj: Strona głównaO nasWydarzeniaRok 2014Targi FITUR

Targi FITUR, Madryt 22-26 stycznia 2014 r.

W ramach realizacji Projektu pn. „Mazowsze – promocja gospodarcza serca Polski”, w dniach 22-26 stycznia 2014 r. zorganizowany został udział mazowieckich przedsiębiorców w XXXIV Międzynarodowych Targach FITUR (Madryt, Hiszpania). W przedsięwzięciu brały udział 4 przedsiębiorstwa z branży turystycznej, tj.: 

  • AB Poland Piotr Siennicki – biuro podróży (touroperator) specjalizujące się w obsłudze cudzoziemców w Polsce;
  • Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada – spółdzielnia prowadząca działalność w zakresie turystyki, hotelarstwa, realizująca usługi w zakresie turystyki przyjazdowej, wyjazdowej i obsługi podróżniczej;
  • Intour  Sp z o. o. - polski touroperator, zajmujący się turystyką przyjazdową i korporacyjną, świadczący pełen zakres usług dla grup, turystów indywidualnych i biznesmenów;
  • Travel Projekt Sp z o. o. – firma specjalizująca się w turystyce przyjazdowej do Polski i krajów Europy wschodniej.

Targi zorganizowane zostały w 8 halach, podzielonych geograficznie i tematycznie na: amerykańską, europejską, afrykańsko – blisko wschodnią, Azji i Pacyfiku, profesjonalnych firm świadczących usługi dla firm turystycznych oraz na 3 hale hiszpańskiego przemysłu turystycznego. Poprzednia edycja przyciągnęła blisko 10.000 wystawców ze 167 krajów wystawiających się na blisko 60.000 metrów kwadratowych.

Pierwsze trzy dni targów FITUR przeznaczone były dla profesjonalistów, dwa ostatnie dla klientów indywidualnych. Stoisko Mazowsza zlokalizowane było w hali europejskiej, przy polskiej wyspie, na której zobaczyć można było m.in.: Polską Organizację Turystyczną, Miasto Stołeczne Warszawa. Stoisko województwa mazowieckiego cieszyło się dużą popularnością wsród przedstawicieli firm hiszpańskich oraz odbiorców indywidualnych, tj. turystów potencjalnie zainteresowanych przyjazdem do Polski.

W trakcie wydarzenia dużym zainteresowaniem, zwłaszcza odwiedzających indywidualnych, cieszyły się tematyczne przewodniki turystyczne prezentujące ofertę rekreacyjno-turystyczną regionu, które wydane były w języku hiszpańskim oraz hiszpańskojęzyczne materiały firm, gdyż większość odwiedzających, zwłaszcza indywidualnych, władała tylko i wyłącznie tym językiem.

Targi FITUR są wydarzeniem, w którym warto brać udział w przyszłości, gdyż co roku, od wielu lat gromadzi ono najważniejszych graczy na rynku turystycznym. Targi stwarzają możliwość wypromowania się, dotarcia do klientów detalicznych, nawiązania kontaktów z partnerami, klientami biznesowymi, a także mozliwość przyjrzenia się działaniom konkurencji.

Aktualności

Udział polskich firm w targach w Wielkiej Brytanii

2019.07.16

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować, że oddział Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Wielkiej Brytanii podjął inicjatywę skoordynowania polskiej obecności na jednych z największych targów skupiających firmy z branży wystroju wnętrz, upominków oraz artykułów codziennego użytku, które odbędą się w dniach 1-4 września 2019 r. na terenach

więcej »

Zaproszenie PAIH SA - SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW 2019 (1-5.08.2019 r.) - materiały promocyjne

2019.06.24

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA, w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2, jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży jachtów i łodzi na targach SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW w Sydney, Australia (1-5 sierpnia 2019 r.)

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right