przejdź do zawartości

up

Targi ISRAFOOD 2012

Szanowni Państwo!

W dniach 20-22 listopada br. odbędą się w Tel Awiwie targi ISRAFOOD 2012, będące największym wydarzeniem w Izraelu promującym sektor spożywczy.

Przedsięwzięcie gromadzi importerów produktów spożywczych i napojów, przedstawicieli sieci handlowych, producentów, organizacji branżowych, instytucji publicznych. Polska żywność cieszy się rosnącym zainteresowaniem i uznaniem na rynku izraelskim, stąd targi stanowią realną szansę nawiązania kontaktów z potencjalnymi odbiorcami, pozyskania nowych rynków.

Zachęcamy do wzięcia udziału w targach z własnym stoiskiem. Opcjonalnie proponujemy bezpłatne skorzystanie ze stoiska Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji jako punktu kontaktowego. Zapraszamy także do przesłania materiałów informacyjnych i promocyjnych w języku angielskim w wersji elektronicznej do 3 listopada i/lub drukowanej do 16 listopada br. Materiały drukowane wyeksponujemy na stoisku WPHI, zaś elektroniczne włączymy do prezentacji multimedialnej na płycie CD. Uprzejmie prosimy o wysyłanie materiałów drukowanych z 3-tygodniowym wyprzedzeniem za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką  priorytetową (jest to najkorzystniejsza dla nas forma pod względem procedur odbioru przesyłki na miejscu) na podany poniżej adres.

Szczegółowe informacje o targach znajdują się na stronie organizatora:  http://www.stier.co.il/english/fair_israfood.htm

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Awiwie
Tel. +972 3 5446246
fax. +972 3 5446247
e-mail: telaviv@trade.gov.pl
www.telaviv.trade.gov.pl

adres do korespondencji:
The Embassy of the Republic of Poland in Tel Aviv
Trade and Investment Promotion Section
Yehuda Hamaccabi 79
62300 Tel Aviv
Izrael

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right