przejdź do zawartości

up

WIN World of Industry 2012 Pt. II, Stambuł, 29.03-01.04.2012 r.

Szanowni Państwo,

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze serdecznie zaprasza polskie firmy oraz indywidualnych przedsiębiorców, zainteresowanych współpracą z tureckim sektorem automatyki i technologii przemysłowych do udziału w II części tegorocznej edycji targów WIN World of Industry - Automatyka i Technologie Przemysłowe, organizowanych w Stambule w dniach 29.03. - 01.04.2012 r.. WPHiI Ankara będzie uczestniczyć w imprezie z własnym stoiskiem informacyjnym, na którym chętnie prezentować będziemy oferty polskich producentów.  Główne grupy tematyczne 2. części międzynarodowych targów WIN World of Industry 2012  - automatyka przemysłowa, technologie energo-elektryczne i elektroniczne, hydraulika i pneumatyka przemysłowa oraz logistyka materiałowa (szczegółowe informacje na http://www.win-fair.com/) odpowiadają kierunkom promocji eksportu innowacyjnych technologii produkcji przemysłowej, kreując szanse nawiązania współpracy firm polskich i tureckich w realizacji przedsięwzięć na rynkach wzajemnych oraz na rynkach trzecich, m.in. w zakresie budowy i wyposażenia kompletnych obiektów przemysłowych „pod klucz”. 

Targi ukierunkowane są na prezentację systemów automatyki przemysłowej, maszyn i urządzeń elektromechanicznych, maszyn i systemów służących do obróbki metali i tworzyw sztucznych, urządzeń kontrolnych i pomiarowych, czujników, sterowników, aplikacji IT (sprzęt i oprogramowanie), urządzeń wykorzystujących technologie laserowe, systemów robotyki i przetwarzania obrazu, układów półprzewodnikowych, instalacji i elementów/zespołów hydrauliki  oraz pneumatyki w zastosowaniach przemysłowych. Podobnie jak część I, wydarzenie organizowane jest przez Hannover Messe Bilesim Fuarcilik  w  stambulskim Centrum Targowo-Kongresowym TUYAP.

Impreza przyciąga znaczną liczbę zagranicznych kupców i kontrahentów, przedstawicieli ośrodków naukowo-badawczych i instytucji rządowych, nie tylko z krajów ościennych, ale także z całej Europy, Azji, Bliskiego Wschodu i obu Ameryk. W ub.r. edycji w targach uczestniczyło ok. 1.200 wystawców z 18 krajów, którzy zaprezentowali się na 1,8 ha powierzchni wystawienniczej. Wystawę odwiedziło  70 tys. gości z 70 krajów, wyróżniała się  liczna reprezentacja spółek turecko-niemieckich i amerykańskich z branży urządzeń precyzyjnych. 

WPHiI Ankara zachęca do bezpośredniego uczestnictwa w targach lub nadsyłania materiałów promocyjno-reklamowych w j. angielskim na adres pocztowy placówki wskazany na stronie http://www.ankara.trade.gov.pl/, zapraszamy do odwiedzenia wystawy targowej oraz stoiska informacyjnego WPHiI Ankara na WIN World of Industry 2012. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z WPHiI Ankara  na adres ankara@trade.gov.pl.

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right