przejdź do zawartości

up

Warsaw Gastro Show

Data: 27-29 października 2016 (czwartek, piątek, sobota)

Miejsce: Ptak Warsaw Expo – Nadarzyn, powierzchnia 24 400 m2

Nazwa: Warsaw Gastro Show – formuła targowa, biznesowa i szkoleniowa

Do udziału zapraszamy firmy działające w branży HoReCa – międzynarodowych producentów i dystrybutorów żywności, napojów, urządzeń i wyposażenia dla gastronomii. Przewidywana ilość wystawców: 350.

Wśród odwiedzających będą obecne firmy działające w branży gastronomicznej, hotelarskiej, cateringowej, osoby chcące założyć działalność w zakresie HoReCa, osoby zainteresowane nowościami na rynku branżowym, przedstawiciele firm, dla których świadczone są usługi w obszarze cateringu, a także osoby chcące podszkolić swoje umiejętności na oferowanych warsztatach i szkoleniach.

Mnogość towarzyszących wydarzeń specjalnych jak chociażby pokazy live cooking, widowiskowe pokazy barmańskie, szkolenia baristyczne, akademie kawy, degustacje potraw regionalnych, festiwal food – trucków przyciąga zwiedzających nie tylko z branży gastronomicznej, ale również pasjonatów kulinariów. Przewidywana ilość zwiedzających: 50 tys. osób.

O targach: http://warsawgastroshow.pl/

Kontakt:
Monika Jaszcza – m.jaszcza@warsawexpo.eu
Małgorzata  Gąsienica- Samek – m.gasienica-samek@warsawexpo.eu
Karolina Kalinowska – k.kalinowska@warsawexpo.eu
Dorota Lada – d.lada@warsawexpo.eu
Danuta Siekierska – d.siekierska@warsawexpo.eu
Renata Ziegler - r.ziegler@warsawexpo.eu

Aktualności

kalendarium Moda na Mazowsze

2020.09.25

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowuje kolejny numer magazynu Moda na Mazowsze.

więcej »

Oferta WTM 2020 London-wirtualne stoisko POT

2020.09.25

Polska Organizacja Turystyczna wraz z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie przygotowuje polskie wystąpienie w wersji wirtualnej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right