przejdź do zawartości

up

Warsaw Global Business Forum

Dowiedź się jak globalnie rozwijać swój biznes – weź udział w Warsaw Global Business Forum

Myślisz o międzynarodowym rozwoju swojej firmy? Czy wiesz jakie podjąć kroki jeśli chcesz inwestować w krajach Unii Europejskiej, a o czym pamiętać kierując swój wzrok na rynki wschodnie? Bariery związane z kulturą i wartościami biznesowymi wyznawanymi w różnych zakątkach świata są najczęstszymi przeszkodami jakie napotykają polskich przedsiębiorców, którzy rozpoczynają globalną działalność. Badania pokazują, że coraz popularniejszym kierunkiem staje  Ameryka Północna i Amerykański, choć na przestrzeni ostatnich trzech wzrost wyniósł tylko kilka procent.  Powoli polski biznes zaczyna też odnajdować się w Australii.

Możliwość jest więc wiele, a potencjał ogromny warto więc wiedzieć jak dobrze go wykorzystać.  Taki cel przyświeca organizatorom Warsaw Global Business Forum, konferencji biznesowej, która stanie się przestrzenią do dyskusji na temat internacjonalizacji polskiego biznesu.

Konferencja odbędzie się 11 października 2016 roku w Centrum Nauki Kopernik. Będzie oparta przede wszystkim na dzieleniu się wiedzą praktyczną i doświadczeniem firm, które już taki globalny sukces osiągnęły.

O swoich doświadczenia opowiedzą między innymi: Cyprian Iwuć – twórca sushi skarpetek i właściciel marki Jem Sushi. Będzie z nami też Ewa Dudzic z innowacyjnej firmy Phenicoptere. O ważnej roli brandu opowiedzą Maciej Okniński z Unified Factory oraz Michał J. Nadziak reprezentujący Europejskie Centrum Dyplomacji  i Pokoju. Nie zabraknie też ciekawych case studies z działalności firmy Raben, o których opowie Sławomir Rajch czy też Amici reprezentowanej przez Joannę Ciborowską-Sanchez. Swoje inspirujące wystąpienia przedstawią również Zuzanna Sielicka Kalczyńska -  współtwórczyni marki Whisbear oraz Laura Godek-Miąsik założycielka Lyofood.

Organizator Come Creations Group

Srebrny Sponsor: Raben. Your Partner in Logistics

Patroni Merytoryczni:  Agencja Rozwoju Mazowsza, ECDP, Europejski Klub Biznesu, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw,  Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Pracodawcy RP, Samorząd Województwa Mazowieckiego

Patroni Medialni:  CEO.com.pl,  Warsaw Business Journal Observer, Biznes2Biznes, Marketer +, Dziennik Internautów, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Infor, Kobieta w chmurze, Polish Market, Brand24, Cena biznesu, Poradnik Przedsiębiorcy

Kontakt:
Magdalena Łoboda
Tel: 669 363 426
magdalena.loboda@comecreationsgroup.pl

Szczegóły oraz rejestracja na stronie: www.wgbforum.com

Aktualności

Zaproszenie PAIH SA - SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW 2019 (1-5.08.2019 r.) - materiały promocyjne

2019.06.24

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA, w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2, jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży jachtów i łodzi na targach SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW w Sydney, Australia (1-5 sierpnia 2019 r.)

więcej »

Zaproszenie na specjalną sesję dotyczącą handlu między Wielką Brytanią a Polską po BREXIT oraz na Forum BTI Polska- Wielka Brytania

2019.06.24

Szanowni Państwo, W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ambasady Wielkiej Brytanii w RP oraz Krajowej Izby Gospodarczej, w ramach polsko – brytyjskiego Forum Gospodarczego (BTI) uprzejmie zapraszamy na specjalną sesję poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego Brexit. Sesja odbędzie się w dniu 27 czerwca w godzinach 16:00- 18:00, Sala Belweder, w Hotelu Sofitel w Warszawie.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right