Warsaw Humanitarian Expo

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w pierwszej edycji wyjątkowego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej - Warsaw Humanitarian Expo. Targi odbędą się  w dniach 11-13 czerwca 2019 r. w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie – największym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Polsce.

Celem tego wydarzenia jest umożliwienie nawiązania kontaktu pomiędzy organizacjami rządowymi i pozarządowymi, zaangażowanymi w procesy zakupowe w sektorze działań pomocowych

i humanitarnych z firmami oferującymi towary i usługi z tej dziedziny.

Warsaw Humanitarian Expo składa się z trzech wydarzeń:

•      Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej

•      Konferencja „Odpowiedzialny Biznes w Sytuacjach Kryzysów Humanitarnych”

•      Warszawskie Forum Zamówień w Organizacjach Międzynarodowych

Gośćmi WHE będą przedstawiciele agencji ONZ, Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża, polskich i zagranicznych organizacji pozarządowych, jak również wysokiej rangi przedstawiciele administracji publicznej. 

Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i współorganizowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Targi są podzielone na 6 stref tematycznych:

- 1strefa : logistyki i komunikacji

- 2 strefa : medyczna

- 3 strefa schronienia

- 4 strefa bezpieczeństwa

- 5 strefa żywności

- 6 strefa agencji i startupy

Zapraszamy szczególnie przedstawicieli wymienionych sektorów do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Celem targów jest możliwość prezentacji oferty produktowej polskich firm donatorom zajmującym się organizacją akcji humanitarnych i rozwojowych. Z udziałem wiąże się także możliwość bezpośredniego kontaktu producentów z organizacjami oraz fundacjami pomocowymi z kraju i zagranicy, które kupują produkty i usługi. Rynek pomocy humanitarnej to dla dostawców  możliwość sprzedaży różnych wyrobów i usług za co najmniej 17 mld $ łącznie w skali roku. 

Ponadto, Warsaw Humanitarian Expo stwarza możliwość spotkania z przedstawicielami agencji ONZ zajmującymi się organizacją i dystrybucją pomocy humanitarnej. Dla Wystawców jest to jedyna okazja wejścia na globalny rynek dostaw. Udział w WHE pozwoli również pozyskać wiedzę nt. systemu zamówień publicznych ONZ na cele humanitarne, a także na temat programów rozwojowych ONZ.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: www.humanitarianexpo.com