przejdź do zawartości

up

Wystawa „Energetyka i Elektrotechnika” - Rosja

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Sankt Petersburgu informuje, że w terminie 22-25 maja 2012 r. w Sankt Petersburgu odbędzie się Międzynarodowa Wystawa „Energetyka i Elektrotechnika”. Jest to jedna z największych w Europie Wschodniej imprez, poświęcona prezentacji aktualnych osiągnięć w dziedzinie energetyki i elektrotechniki.

Wystawcy będą prezentować swoje produkty w następujących sektorach: energetyka, elektrotechnika, maszyny i wyposażenie dla przemysłu energetycznego, instalacje gazowe, energetyczne, ciepłownicze, maszyny i wyposażenie dla budownictwa mieszkaniowego i usług komunalnych, urządzenia i systemy kontrolno – pomiarowe, elektronarzędzia oraz inne.

Na Wystawie tej Wydział będzie organizował swoje stoisko promocyjno – informacyjne. W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Sankt Petersburgu zapraszamy do bezpłatnego udziału w Wystawie i imprezach jej towarzyszących. W przypadku braku możliwości zaprezentowania swojej oferty osobiście w Sankt Petersburgu, można przysłać drukowane materiały promocyjne na poniższy adres:

Konsulat Generalny RP w Sankt Petersburgu
Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji
ul. Żukowskiego 63 pok. 427
Sankt Petersburg 191036
Rosja

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right