przejdź do zawartości

up

XIX Międzynarodowe Targi Budownictwa INTERBUILD EGYPT 2012 w Kairze

Bezpłatna promocja mazowieckich przedsiębiorstw podczas XIX Międzynarodowych Targów Budownictwa INTERBUILD EGYPT 2012 w Kairze 21-25 czerwca 2012 r.

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kairze (www.cairo.trade.gov.pl) uprzejmie zaprasza polskie firmy sektora budownictwa do nieodpłatnej promocji podczas XIX Międzynarodowych Targów Budownictwa INTERBUILD EGYPT 2012 organizowanych w Kairze w dniach 21-25 czerwca 2012 r. Więcej informacji nt. INTERBUILD EGYPT 2012 na stronie: http://www.interbuildegypt.com

Podczas Targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kairze posiadać będzie stoisko informacyjne, promujące oferty współpracy polskich firm z sektora budownictwa. Zainteresowane firmy mogą wysłać materiały promocyjno-informacyjne w języku angielskim (lub arabskim), w liczbie ok. 50 egzemplarzy (broszury, foldery, CD i DVD) w terminie do 8 czerwca 2012 r. (data otrzymania przesyłki) na adres WPHI w Kairze:

Trade and Investment Promotion Section
Embassy of the Republic of Poland
8, Ahmed Nessim St., 3rd floor,
Giza – Cairo; Egypt

z dopiskiem na opakowaniu: INTERBUILD EGYPT 2012 oraz zaznaczając reklamowy (niekomercyjny) charakter przesyłki.

Otrzymane materiały zostaną  wykorzystane do zainteresowania firm egipskich i zagranicznych możliwościami współpracy oferowanymi przez polskie firmy.  

Uprzejmie prosimy o ekspediowanie Państwa materiałów promocyjnych za pośrednictwem międzynarodowych przewoźników kurierskich, co w świetle praktyki poczty egipskiej pozwoli uniknąć ponoszenia przez WPHI kosztów związanych z odbiorem przesyłek, naliczanych przez pocztę lokalną. Jednocześnie informujemy, że środki budżetowe WPHI nie mogą być wydatkowane na pokrywanie kosztów związanych z odbiorem przesyłek pocztowych indywidualnych firm.

Osobą do kontaktu w sprawie udziału w promocji na stoisku informacyjno-promocyjnym WPHI jest p. Tomasz Przygoda, I-szy Sekretarz, adres e-mail: tp@kair-trade-pl.com lub info@kair-trade-pl.com.

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right