przejdź do zawartości

up

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ - "Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) i Polską"

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną wspólnie przez CCPIT Hangzhou (China Council for the Promotion of International Trade), Krajową Izbę Gospodarczą oraz Krajową Izbę Gospodarczą Centrum Promocji dotyczącą:

„Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) oraz Polską.”

Konferencja odbędzie się 31 maja 2019 r. w hotelu InterContinental, sala  Don Giovanni & Carmen, ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa.

Jej celem jest podpisanie Memorandum dotyczące wzajemnej współpracy gospodarczej między CCPIT Hangzhou a Krajową Izbą Gospodarczą. Intencją organizatorów jest również prezentacja chińskich firm, które uczestniczą w delegacji z miasta Hangzhou. 

W wydarzeniu wezmą udział Prezesi CCPIT, przedstawiciele władz miasta Hangzhou oraz Prezesi firm z takich branż jak: budowlana, architektoniczna, nowe technologie i innowacje, IT – inteligentne miasto, tekstylia i odzież, turystyczna.

Chińska delegacja pragnie spotkać się z przedstawicielami polskiego rządu, polskich instytucji oraz wiodących, polskich firm w celu rozmowy na temat planów inwestycyjnych na ternie Polski i eksportu do Chin.

W ramach konferencji przewidujemy również przeprowadzenie spotkań B2B, podczas których będziecie mogli Państwo przeprowadzić rozmowy na temat możliwości współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz profilem chińskich przedsiębiorców (w załączeniu). 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną do dnia 29.05.2019 r. na adres: karolina.kalinowska@kigcp.pl

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right