przejdź do zawartości

up

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM - InnovFin - InstrumentyFinansowe dla innowatorów. Nowe propozycje finansowania innowacyjnego biznesu w Polsce

Szanowni Państwo,
w imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz najnowszego Narodowego Pośrednika Finansowego Programu UE w Polsce przesyłam Państwu zaproszenie do udziału w seminarium pt. "InnovFin - Instrumenty Finansowe dla innowatorów. Nowe propozycje finansowania innowacyjnego biznesu w Polsce", które odbędzie się dn. 28 maja br. o godz. 11.30 w Klubie Bankowca, przy ul. Smolnej 6 w Warszawie.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu wraz z programem dostępne na stronie:
http://instrumentyfinansoweue.gov.pl/nowe-propozycje-finansowania-innowacyjnego-biznesu-w-polsce/
Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja do 24 maja br. wyłącznie przez formularz on-line:
http://instrumentyfinansoweue.gov.pl/seminariuminnovfin
Z poważaniem,

Aktualności

WEBINARIUM Rozwój północno-zachodniego Mazowsza. Lotnisko Modlin – CARGO

2020.06.16

Szanowni Państwo, Dynamiczny rozwój międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin ma kluczowe znaczenie dla gospodarki całego województwa mazowieckiego

więcej »

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH DO USA

2020.06.16

American Investor Club przy Amerykańskiej Izbie Handlowej we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Rockwell Automation i UL International zapraszają producentów maszyn i urządzeń elektrycznych planujących eksport do USA do udziału w seminarium online 30 czerwca br., godz. 11:00 - 12:30.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right