przejdź do zawartości

up

Zaproszenie do udziału w Polsko - Wschodniej Konferencji PUIG Lub

Zaproszenie do udziału w Polsko - Wschodniej Konferencji PUIG lub - Invest

Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z Urzędem Miasta Lublin oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na prestiżowe wydarzenie gospodarcze pt: „Polsko - Wschodnia Konferencja PUIG lub - Invest”.

Spotkanie odbędzie się 26 października 2016 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, na które składać się będzie konferencja merytoryczna oraz wieczorna Gala. Wydarzenie odbędzie się w 5 obszarach tematycznych poprzedzonych częścią inauguracyjną:

Uroczyste otwarcie konferencji z udziałem m.in. Sekretarza Stanu Ministerstwa Rozwoju RP

Pana Jerzego Kwiecińskiego i Ministra Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy Pana Stepana Kubiva.

Infromujemy Państwa, iż istnieje możliwość pozyskania stoiska promocyjnego Państwa firmy w trakcie konferencji. Umożliwia ono ekspozycje Państwa roll - upów, broszur informacyjnych oraz ewentualnie osóby wyznaczonej przy stoliku. W przypadku zainteresowania Państwa taką formą usługi promocyjnej, prosimy o kontakt zkoordynatorem projektu - Andrzejem Drozdem , Wiceprezesem PUIG.Tel. +48 796 093 863, E - mail: andrzej.drozd@pol-ukr.com , w celu omówienia szczegółów logistycznych i finansowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na poniższy link rejestracyjny http://www.pol-ukr.com/formularz

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right