przejdź do zawartości

up

Zaproszenie do udziału w Polsko - Wschodniej Konferencji PUIG Lub

Zaproszenie do udziału w Polsko - Wschodniej Konferencji PUIG lub - Invest

Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z Urzędem Miasta Lublin oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na prestiżowe wydarzenie gospodarcze pt: „Polsko - Wschodnia Konferencja PUIG lub - Invest”.

Spotkanie odbędzie się 26 października 2016 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, na które składać się będzie konferencja merytoryczna oraz wieczorna Gala. Wydarzenie odbędzie się w 5 obszarach tematycznych poprzedzonych częścią inauguracyjną:

Uroczyste otwarcie konferencji z udziałem m.in. Sekretarza Stanu Ministerstwa Rozwoju RP

Pana Jerzego Kwiecińskiego i Ministra Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy Pana Stepana Kubiva.

Infromujemy Państwa, iż istnieje możliwość pozyskania stoiska promocyjnego Państwa firmy w trakcie konferencji. Umożliwia ono ekspozycje Państwa roll - upów, broszur informacyjnych oraz ewentualnie osóby wyznaczonej przy stoliku. W przypadku zainteresowania Państwa taką formą usługi promocyjnej, prosimy o kontakt zkoordynatorem projektu - Andrzejem Drozdem , Wiceprezesem PUIG.Tel. +48 796 093 863, E - mail: andrzej.drozd@pol-ukr.com , w celu omówienia szczegółów logistycznych i finansowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na poniższy link rejestracyjny http://www.pol-ukr.com/formularz

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Targach Seul Food & Hotel 2019

2019.01.16

Szanowni Państwo, W imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa serdecznie zapraszamy do udziału w misji handlowej i stoiska na targach Seul Food & Hotel w Korei Południowej w dniach 18-25 maja 2019r.

więcej »

Zaproszenie Szczyt w Bengalu Zachodnim 6-8.02

2019.01.08

Szanowni Państwo, W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych do udziału w kolejnej edycji Bengal Global Business Summit. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 luty 2019r w Kalkucie.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right