przejdź do zawartości

up

Zaproszenie: Polsko-Armeńskie Forum Biznesu w ramach posiedzenia Polsko-Armeńskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej- 20.02.2018 r.

Szanowni Państwo,

 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą pragnie zaprosić Państwa do udziału w Polsko- Armeńskim Forum Biznesu.

 Forum odbędzie się w dniu 20 lutego br. w Warszawie, z okazji obrad Polsko-Armeńskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej oraz wizyty PanaGaregina Melkonyana – Pierwszego Wiceministra, Ministerstwa Gospodarki Rep. Armenii w Polsce. Polskiej stronie prac Komisji będzie przewodniczył Wiceminister Tadeusz Kościński.

 Głównym celem tego wydarzenia jest poszerzenie i intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma krajami. Forum będzie znakomitą okazją do bezpośrednich rozmów pomiędzy polskimi i armeńskimi przedsiębiorcami.

 Program wydarzenia przewiduje wystąpienia oficjalne oraz prezentacje dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych obu krajów, a także rozmowy B2B.

 Strona armeńska wykazała szczególne zainteresowanie współpracą w zakresie następujących sektorów: spożywczy, rolno- spożywczy, IT/ICT, biotechnologiczny, odnawialne źródła energii, przemysł ciężki, infrastruktura itd.

 Zainteresowanych udziałem w Polsko-Aremńskim Forum Biznesu prosimy uprzejmie o rejestrację się na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpPbcV0exaCJ3YzUw78qJrT7JhyB9s2SGxNQnKEfOzSxXCvg/viewform 

do dnia 16lutego 2018 r.

 Forum odbędzie się w godz. 14.00-17:00 (o godz. 14:00 rozpocznie się rejestracja uczestników) w budynku Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologiiprzy ul. Wspólnej 2/4, Sala Grażyny Gęsickiej w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right