przejdź do zawartości

up

Zaproszenie Szczyt w Bengalu Zachodnim 6-8.02

Szanowni Państwo,

W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Bengal Global Business Summit.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 luty 2019r w Kalkucie.

Tradycyjnie BGS gromadzi najważniejszych przedstawicieli biznesu z Indii oraz innych krajów Azji Południowej, stwarzając znakomitą okazję do zaprezentowania Państwa firm i omówienia możliwości współpracy z lokalnymi partnerami. Jest to region wysoko uprzemysłowiony. Do udziału szczególnie zachęcamy firmy z następujących branż: energia, hutnictwo, górnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze, gospodarka wodna gospodarka odpadami, zielone technologie.

Uczestnicy pokrywają koszty noclegu oraz przelotu. Cena noclegu na miejscu w hotelach polecanych przez organizatora (wysoki standard) wynosi ok 130 euro za noc. Ceny połączeń lotniczych kształtują się w granicach 3500PLN.

W przypadku zainteresowania propozycją prosimy o kontakt z Panem Krzysztofem Kopytko (krzysztof.kopytko@msz.gov.pl )

 

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right