przejdź do zawartości

up

Zaproszenie dla firm do przysyłania materiałów do prezentacji na stoisku WPHiI na Międzynarodowej Wystawie i Konferencji ASIAWATER 2012 Expo & Forum

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kuala Lumpur uprzejmie informuje, że przygotowuje stoisko informacyjno-promocyjne na Międzynarodowej Wystawie i Konferencji ASIAWATER 2012 Expo & Forum, która odbędzie się w dniach 27 – 29 marca 2012 r. w Kuala Lumpur.

ASIAWATER jest największą w Azji Południowo-Wschodniej wystawą poświęconą technologiom i produktom związanym z szeroko pojętym zagadnieniem zarządzania wodą i ściekami. Tematycznie obejmuje przede wszystkim: kontrolę czystości zasobów wodnych, oczyszczalnie ścieków, systemy wodno-kanalizacyjne, ochrona środowiska, pompy, filtry, środki chemiczne do systemów neutralizacji ścieków, przyrządy i odczynniki pomiarowe, systemy zintegrowanego zarządzania wodą itp.

Wystawa jest organizowana w cyklu dwuletnim, przy wsparciu Ministerstwa Energii, Zielonych Technologii i Wody Malezji oraz regionalnych organizacji i agencji zajmujących się czystością wody i środowiska, w tym utylizacją ścieków. W wystawie uczestniczyć będzie ok. 550 wystawców z 35 krajów świata. Pawilony narodowe prezentują: Austria, Dania, Chiny, Singapur, Indie, Japonia, Tajwan, Korea Płd., USA. Będzie też pawilon Unii Europejskiej. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.asiawater.org.

Biorąc pod uwagę fakt, że rozwój zielonych technologii, w tym technologii związanych z ochroną zasobów wodnych jest w Malezji absolutnym priorytetem gospodarczym, zapraszamy polskie firmy z branży do przysłania materiałów informacyjnych i ofert, które będą prezentowane na naszym stoisku. Prosimy też o rozważenie możliwości przyjazdu i wizyty na wystawie – udostępnimy stoisko do rozmów z partnerami malezyjskimi.

Jednocześnie informuję, że istnieje szansa na organizację misji gospodarczej na wystawę ASIAWATER z możliwością dofinansowania ze środków Ministerstwa Gospodarki.

Nabór firm zainteresowanych udziałem w misji prowadzi:

Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza
ul. Bukowska 12 (WTC)
60-810 Poznań
tel: + 48 (61) 865 38 23
fax. +48 (61) 624 21 14
www.piig-poland.org
biuro@piig-poland.org
Kontakt: p. Anna Kobierska – Dyrektor

W przypadku zainteresowania firm wyłącznie prezentacją materiałów na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kuala Lumpur, uprzejmie prosimy o dokonanie wysyłki materiałów w języku angielskim na adres:

Trade & Investment Promotion Office
Embassy of the Republic of Poland

Suite 6, Level 7, Menara Dato' Onn
Po.Box 47, 48 Putra World Trade Centre
45, Jalan Tun Ismail
50480 Kuala Lumpur
Malaysia

Wysyłkę proszę dokonać pocztą kurierską (Pocztex, DHL) lub przesyłką lotniczą Poczty Polskiej.

Broszura informacyjna

WYDZIAŁ PROMOCJI HANDLU I INWESTYCJI
AMBASADY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W KUALA LUMPUR

Aktualności

Zaproszenie PAIH SA - SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW 2019 (1-5.08.2019 r.) - materiały promocyjne

2019.06.24

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA, w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2, jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży jachtów i łodzi na targach SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW w Sydney, Australia (1-5 sierpnia 2019 r.)

więcej »

Zaproszenie na specjalną sesję dotyczącą handlu między Wielką Brytanią a Polską po BREXIT oraz na Forum BTI Polska- Wielka Brytania

2019.06.24

Szanowni Państwo, W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ambasady Wielkiej Brytanii w RP oraz Krajowej Izby Gospodarczej, w ramach polsko – brytyjskiego Forum Gospodarczego (BTI) uprzejmie zapraszamy na specjalną sesję poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego Brexit. Sesja odbędzie się w dniu 27 czerwca w godzinach 16:00- 18:00, Sala Belweder, w Hotelu Sofitel w Warszawie.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right