przejdź do zawartości

up

Zaproszenie do udzialu w Misji Gospodarczej na Kubę

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza uprzejmie informuje, że we współpracy z Izbą Handlową Kuby,  Ambasadą RP w Hawanie oraz Ambasadą Kuby w Warszawie,  organizuje Misję Gospodarczą polskich przedsiębiorców na Kubę w dniach  27 - 31 października 2018 r. podczas Międzynarodowych Targów Hawańskich Feria Internacional de la Habana’2018.  

W ramach programu Misji przewidziane są Spotkanie Plenarne i rozmowy indywidualne przygotowane we współpracy z Kubańską Izbą Handlową, Seminarium biznesowe nt możliwości współpracy i prowadzenia działalności handlowej, wizyta na Międzynarodowych Targach FIHAV’2018, rozmowy bilateralne na stoiskach firm uczestniczących w targach, spotkania handlowe z potencjalnymi partnerami a także szereg innych spotkań z administracją gospodarczą.

W zakresie współpracy gospodarczej i wymiany handlowej z Polską strona kubańska zainteresowana jest dostawami i inwestycjami m.in. w następujących sektorach:

 • urządzeń medycznych/ farmaceutyczny/ kosmetyczny
 • części zamienne dla Fiatów 125p i 126 p oraz samolotów AN-2 i M-18 Dromader.
 • import nawozów sztucznych (mocznika), zboża, maszyny; agrolotnictwo;
 • technologie i urządzenia;
 • duże zapotrzebowanie na wyposażenie i sprzęt szpitalny;
 • możliwość inwestycji w budowie obiektów hotelowych;
 • przemysł chemiczny;  zasoby i instalacje wodne;  budownictwo.

Priorytetowymi branżami są:

 • import artykułów spożywczych, maszyn i urządzeń przetwórczych żywności;
 • środki transportu: małe samochody osobowe, średnie statki handlowe, autobusy,
 • budowa małych i średnich elektrowni gazowych,  wyposażenie dla elektrowni wiatrowych i słonecznych, zielone technologie;
 • wyposażenia dla hoteli, restauracji, turystyka.

W zakresie obsługi logistycznej zapewniamy Państwu: rezerwację i wykup biletów lotniczych samolotem rejsowym  na trasie: Warszawa - Hawana  - Warszawa, transport lokalny,  udział w spotkaniach oficjalnych, plenarnych oraz biznesowych z udziałem tłumaczy, wizę, ubezpieczenie, wydanie informatora o polskich uczestnikach misji oraz inne materiały informacyjne służące celom promocyjnym, przygotowanie materiałów nt warunków prowadzenia działalności gospodarczej na rynku  oraz pomoc merytoryczną na miejscu, program turystyczny, zakwaterowanie. (Koszt misji zalicza się do kosztu uzyskania przychodów).

Koszt udziału w misji jednego delegata: 11.860,- PLN netto. Koszt udziału może ulec zmianie wraz ze wzrostem ceny biletu lotniczego.

                         Zainteresowanych uprzejmie prosimy o pilny kontakt: BWzZ KIG.

Maria Nowakowska -  tel: 22/6309783, fax: 22/8284199, e-mail: mnowakowska@kig.pl,

 

Prosimy pilnie o zgłoszenia do 7 września 2018 r.

 

Rejestracja online: Rejestracja

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right