przejdź do zawartości

up

Zaproszenie na Konferencję organizowaną w ramach kampanii społecznej promującej Politykę Nowej Szansy

Zaproszenie na Konferencję organizowaną w ramach kampanii społecznej promującej Politykę Nowej Szansy

Ministerstwo Rozwoju zaprasza na konferencję na temat przeciwdziałania upadłości firmy i ułatwianiu ponownego rozpoczęcia działalności pt. Porażka biznesowa - pierwszy krok do sukcesu? O kulturze biznesowej w Polsce w kontekście Polityki Nowej Szansy.

Konferencja odbędzie się w środę, 9 grudnia 2015 r., w godz. 8:00-16:00 w gmachu Ministerstwa Rozwoju (dawne Ministerstwo Gospodarki), Pl. Trzech Krzyży 3/5, Sala pod Kopułą.

W programie Polityka Nowej Szansy, przyjętym przez Radę Ministrów w 2014 r., zaproponowano działania mające na celu wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw znajdujących się m.in. w sytuacji kryzysowej, zagrożonych upadłością.

W ramach Programu Polityki Nowej Szansy przewidziana jest kampania społeczna ukierunkowana na zmianę świadomości i postaw różnych systemu gospodarczego wobec porażki biznesowej i osób nią dotkniętych. Konferencja wpisuje się w założenia tej kampanii, skierowanej do całego społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców. Jej celem nadrzędnym jest zmiana świadomości i postaw wszystkich uczestników systemu gospodarczego wobec zjawiska porażki biznesowej i osób nią dotkniętych.  

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób i instytucji związanych w sposób bezpośredni lub pośredni ze środowiskiem przedsiębiorców.

Prelegentami będą krajowi i zagraniczni eksperci zajmujący się różnymi aspektami porażki i sukcesu – psycholodzy, socjolodzy, przedsiębiorcy, menadżerowie, doradcy biznesowi, przedstawiciele administracji.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres email: konferencjaPNS@mg.gov.pl

W załączeniu:

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right