przejdź do zawartości

up

Zaproszenie_BIO INTERNATIONAL CONVENTION w FILADELFII, 3-6 czerwca 2019 r.

Szanowni Państwo,

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Nowym Jorku zapraszają polskie firmy z sektora biotechnologicznego i farmaceutycznego do skorzystania z możliwości związanych z organizacją narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego podczas BIO International Convention, które odbędzie się w Filadelfii (USA) w dniach 3-6 czerwca 2019 r. 

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji Biotechnologia i farmaceutyka, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne na jednej z najważniejszych imprez branży biotechnologicznej i farmaceutycznej na świecie – BIO International Convention. 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w stolicy stanu Pensylwania – Filadelfii w dniach 3-6 czerwca i zgromadzi (wg szacunków) około 1800 firm oraz ponad 16 tys. uczestników. 

BIO International Convention to szereg wydarzeń odbywających się w jednym czasie a poświęconych branży biotechnologicznej i farmaceutycznej:

·         BIO Exhibition

·         BIO One-on-One Partnering (część networkingowa – spotkania B2B umawiane za pośrednictwem elektronicznej platformy)

·         Biotechnology Entrepreneurship Boot Camp

·         Education Sessions

·         Philadelphia Biotech Ecosystem Tours

 

Pełny program oraz lista wydarzeń znajduje się na oficjalnej stronie – convention.bio.org

Prezentacja wraz z informacjami dot. BIO International Convention 2019 w Filadelfii

Polskie firmy zainteresowane udziałem mogą skorzystać z:

      bezpłatnej wejściówki na BIO Exhibition (część wystawiennicza wydarzenia) przyznanej przez PAIH*

 

*UWAGA: w związku z ograniczoną liczbą wejściówek PAIH zastrzega sobie prawo przyznania limitowanej ich liczby dla każdej z firm. W przypadku dużego zainteresowania o przydziale wejściówek decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wejściówka upoważnia do zwiedzania BIO Exhibition, w tym uczestnictwa w BIO Exhibitor Hospitality Receptions (wtorek, 4 czerwca). Standardowy koszt wejściówki to 325 USD.

        strefy B2B na stoisku PAIH

        możliwości promocji własnych materiałów informacyjno-promocyjnych (katalogi, broszury, ulotki) oraz audiowizualnych (wideo) na stoisku

 

        udziału w wydarzeniach networkingowych (typu business mixer) i informacyjnych organizowanych przez PAIH i ZBH Nowy Jork w Filadelfii podczas BIO International Convention

 

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z centralą PAIH: biotech@paih.gov.pl , 22 334 98 78 lub Zagranicznym Biurem Handlowym w Nowym Jorku.

 

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right